Peníze na ruku, tak se říká půjčkám a úvěrům, kdy jsou peníze výpláceny přímo v hotovosti na ruku. Proto se také nazývají peníze na ruku. V článku se dozvíte více o těchto půjčkách.

Kdo využívá peníze na ruku ?

Peníze na ruku jsou půjčky, určené přímo lidem, kteří potřebují rychle a nálehavě peníze. Peníze potřebují rychle a potřebují je vyplatiti v hotovosti v českých korunách přímo na ruku. Peníze na ruku využívají především lidé, kteří jsou ve velké finanční tísni a potřebují například rychle vyplatiti exekuci či poplatiti splátky jiných úvěrů či půjček. Důvodů může být mnoho.

Poskytují nebankovní společnosti peníze na ruku ?

Každému je dobředu jasné, že banky peníze na ruku poskytovat určitě nebudou. Peníze na ruku neposkytuje ani většina velkých nebankovních společnosti, najdou se ale spousta nebankovních společností, které peníze na ruku poskytují. Tyto půjčky jsou pro společnost, která je poskytuje velmi rizikové a proto je také vysoký roční úrok. Protože u lidí, kteří si berou tuto půjčku se vyskytuje hodně neplatičů. Nebankovní společnosti se pak musí nějak pojistit před finančími ztrátami, dělají to právě vyššími ročními úroky a tvrdými sankčními poplatky.

Peníze na ruku poskytují i soukromí investoři

Peníze na ruku poskytují i různí soukromí investoři. Těmto investorům bych se však doporučil velkým obloukem vyhnout. Podmínky jsou nastaveny velmi nevýhodně a tato půjčka vás jen dostane do ještě větších problémů ze kterých už se nemusíte nikdy vyhrabat.